Stumdomi langai (PSK sistema)

Stumdomi langai (PSK sistema)

Stumdomi langai ypatingai tinka butams, nepasižymintiems didele erdve. Tokie PVC langai neatsidaro nei į lauko, nei į vidaus pusę. Stumdomi plastikiniai langai Vilniuje dažniausiai yra slankiojami horizontaliai, nors rinkoje galima rasti ir vertikaliai slankiojančių. Gana dideli stumdomi PVC langai ypatingai dera įrenginėjant balkonus ir terasas.

Stumdomi langai ne tik neužima daug vietos, bet ir suteikia pakankamai šviesos ir užtikrina gerą patalpų vėdinimą. Tokio tipo PVC langai yra labai sandarūs, nepraleidžia visiškai jokio vandens, pasižymi puikia termo izoliacija. Stumdomi plastikiniai langai yra lengvai prižiūrimi ir ilgai tarnaujantys.

Stumdomos langų sistemos naudoja skirtingas medžiagas – aliuminį arba plastiką. Stumdomi langai, įmontuoti į aliuminio rėmus, naudojami stiklinti balkonus ir lodžijas. Skirtingai negu atveriami langai, tokio tipo PVC langai “nevagia” erdvės. Aliumininis profilis pasižymi lengvumu, praktiškumu, jis nėra kenksmingas žmonių sveikatai. Tokio tipo stiklinimas naudojamas, kai norima tiesiog pagerinti erdvę, esančią šalia kambario, apsaugoti ją nuo dulkių, sniego ir lietaus, bei paversti balkoną estetiška ir jaukia patalpa.

Plastikiniai stiklo paketai transformuoja Jūsų balkoną į papildomą gyvenamąją zoną arba patalpą, kurioje galima pastatyti treniruoklį, įrengti darbo arba poilsio zoną. Kaip žinia, plastikinių langų profiliai pasižymi visa eile išskirtinių savybių. Stumdomi plastikiniai langai suteiks kokybišką apsaugą ne tik nuo gatvės triukšmo, bet ir apsaugos nuo išorės poveikio – lietus, sniego ar vėjo. Deja, plastikiniai langai rasoja, tad norint, kad balkone sumontuoti stiklo paketai nepasidengtų kondensatu reikia užtikrinti nuolatinį vėdinimą.

Pasirinkti kalbą