Plastikiniai langai

Pirmieji plastikiniai langai atsirado Vakarų Europoje, XX a. viduryje ir nuo to laiko jų populiarumas tarp klientų neblėsta. Plastikiniai langai leido taupyti namų šilumą, kuri esant energetiniai krizei, periodiškiems energetinių resursų kainų šuoliams buvo aukso vertės.

Net ir šiandien, prabėgus daugiau nei 60 m. nuo savo atsiradimo rinkoje kokybiški plastikiniai langai – tai šiltų, tylių bei ekonomiškų namų garantas. “Gamlana” gaminami aukščiausios kokybės plastikiniai langai Vilniuje ne tik apsaugo Jūsų būstą nuo šalčio bei garso, bet ir neleidžia nemaloniems kvapams patekti į patalpą. Kartu jie padeda taupyti Jūsų būsto energiją ir gyventi šilčiau.

Mūsų plastikiniai langai kaina lenkia konkurentų pasiūlymus, tuo pačiu metu išlaikant aukštą gaminių kokybę ir patenkinant pačius įnoringiausius poreikius. Pigūs langai jokiu būdu nereiškia nekokybiškų langų. “Gamlana” siūlomi plastikiniai langai kainos ir kokybės atžvilgiu išlieka konkurencingi, pasižymi savo tvirtumu ir ilgaamžiškumu, yra patrauklūs savo spalvų, faktūrų bei formų įvairove.

Per daugiau nei 13 veiklos metų “Gamlana” užsitarnavo patikimos, paisančios aukščiausius plastikinių langų gamybos ir montavimo standartus įmonės vardą. Bendrovė ne tik gamina patikimus, ilgai tarnaujančius plastikinius langus, bet ir vykdo langų išpardavimas. Tokių plastikinių langų kaina pradžiugins tuos, kuriems iki šiol, dėl lėšų stokos, plastikiniai langai nebuvo įkandami.

Plastikiniai langai ar plastikiniai langai su orlaide gaminami panaudojant aukštos kokybės vokiškas GEALAN profilių sistemas. Kelių kamerų profiliai, galimybė naudoti stambių matmenų plieno armatūrą ne tik užtikrina plastikinių langų Vilniuje stabilumą i patvarumą, bet ir padeda sutaupyti energiją bei tuo pačiu prisidėti prie aplinkos saugojimo. Kalbant apie orlaidę, “Gamlana” buvo viena pirmųjų bendrovių, kuri įtraukę šią svarbią lango detalę į standartinius pardavimo paketus.

Klientams, mėgstantiems kokybę bei išskirtinumą “Gamlana” siūlo spalvotus plastikinius langus, o taip pat langus, padengtus medžio imitacija. Savo išvaizda jie ne tik primena medinius langus, bet ir pasižymi visais tokiems langams būdingais privalumais. Bendrovės spalvoti plastikiniai langai kaina išsiskiria iš kitų įmonių pasiūlos. Kartu su langais, pagamintais iš medžio imitacijos plėveles laminuotų profilių taps puikiu pasirinkimu norintiems įgyvendinti neįprasto dizaino projektus, sukurti originalų, vienetinį namo fasadą.

Net ir “Gamlana” siūlomi dėvėti plastikiniai langai džiaugiasi neblėstančia klientų paklausa, nes pagaminti iš ekologiškų ir kokybiškų medžiagų ilgai išlieka patvarūs, stabilūs bei atsparūs išorės poveikiams. Plastikiniai langai be švino ilgiau išlieka balti ir blizgūs, o kartu ženkliai sumažina Jūsų šildymo išlaidas.

Pasirinkti kalbą