Lauko palangės

Lauko palangės

Norint sukurti jaukų bei patogų buto ar namo interjerą neužtenka vien pakeisti langus ar įstatyti naujas, plastikines duris. Svarbu pasirūpinti kiekviena, net mažiausia detale. Geriausias to pavyzdys lauko palangės, kurios apsaugos Jūsų namus nuo šalto oro pateikimo ir kartu neleis šilumai taip greit išsisklaidyt.

Lauko palangės gaminamos naudojant įvairias medžiagas. Dažniausiai palangės būna pagamintos iš cinkuotos, PVC danga ar poliesteriu (spalvotos) dengtos skardos. “Gamlana” siūlo kelių tipų lauko (išorines) palanges:

Cinkuotos skardos palangės – tai standartinės skardinės lauko palangės, lankstomos iš tvirtos cinkuotos skardos ir pasižyminčios maža kaina. Cinkuotos skardos palangės gaminamos iš tvirtos 0,55 mm storio skardos. Tokio tipo palangės yra ne tik estetiškai atrodančios, bet ir pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu, yra atsparios klimato poveikiui.

Skardinės palangės su spalva yra dengtos poliesteriu su turimomis spalvomis pagal RAL paletę. Jos pasižymi ilgaamžiškumu, nes gamybos proceso metu yra gruntuojamos. Populiariausios spalvos yra ruda ir balta, bet esant poreikiui yra galimybė išsirinkti spalvą pagal RAL paletę. Poliesterio – Padengimo storis: 0,027mm, lakšto storis: 0,45mm. Poliesterio padengimas dėl savo lygaus ir švelnaus paviršiaus yra labai praktiška ir patogi naudojimui medžiaga. Šiam padengimui teikiama 10 metų garantija.

Aliuminio lauko palangės. Iš ypač storų ir tvirtų aliuminio lakštų gaminamos lauko palangės pasižymi išskirtiniu dizainu ir yra pritaikomos tiek prie plastikinių, tiek prie medinių ar aliuminių langų. Gali būti dažomos turimomis spalvomis pagal RAL paletę, taip pat galimi auksiniai ir sidabriniai atspalviai. Kitaip nei cinkuotos skardos palangės, aliuminės palangės komplektuojamos su atitinkamos spalvos antgaliais.

“Gamlana” siūlomų lauko palangių asortimentą papildė visiška naujovė – palangės dengtos PVC danga. Tai palangės, dengtos auksinio ąžuolo, tamsaus ąžuolo, riešuto, raudonmedžio (meranti, mahogani) PVC danga. Tokia pačia plėvele būna padengti ir patys langai, todėl palangės dengtos PVC danga kuo puikiausiai prie jų dera ir puikiai atrodo.

Norint sužinoti daugiau informacijos apie siūlomas lauko palanges kviečiame susisiekti su “Gamlana” kvalifikuotais specialistais!

Pasirinkti kalbą