Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas – tai ne tik puikus būdas paversti Jūsų balkoną akį džiuginančia, patogia erdve, bet kartu galimybė kokybiškai apsaugoti jį nuo kritulių, gatvės triukšmo ar purvo. Teisingai parinkti plastikiniai balkonai suteiks šilumos ir jaukumo kasdieniniam gyvenimui, pagerins išorinę namo išvaizdą.

Balkono stiklinimas kainos atžvilgiu išlieka kaip patrauklus ir efektyvus būdas, leidžiantis miesto gyventojams, neišeinant iš namų pabūti gryname ore. Kartu tai puiki galimybė padidinti savo būstą, paverčiant balkoną papildoma patalpa savo poreikiams.

“Gamlana” siūlomas balkono stiklinimas kaina pralenkia kitų įmonių pasiūlymus, jau daugiau nei 13 metų džiugindamas klientus sostinėje ir už jos ribų. Bendrovės balkonų stiklinimas Vilniuje pasižymi aukšta visų atliekamų darbų kokybe. Populiarus, interjerą ir eksterjerą papuošiantis sprendimas – balkonų stiklinimas kaina ne tik nebaugina potencialių klientų, priešingai, yra renkamas vis gausėjančios vartotojų grupės.

“Gamlana” siūlomas balkonų stiklinimas skirstomas pagal tris tipus. Balkonai gali būti stiklinami aliuminio rėmine stumdoma sistema. Toks balkonų stiklinimas tinka ne tik daugiabučių ar individualių namų balkonams, bet ir taikomas lodžijų, verandų ar terasų stiklinimui. Balkonų stiklinimas rėminėmis stumdomomis aliuminio konstrukcijomis labiausiai tinka tuomet, kai teikiama pirmenybė ne šilumai, o dizainui ir išorės sąlygoms.

Balkonų stiklinimas panaudojant plastikinės langų konstrukcijas siūlomas, kai norisi ne tik užtikrinti gerą balkono garso ir termo izoliaciją, bet ir apsaugoti jį nuo besikeičiančių klimato sąlygų. Klientams, kurie pageidauja ypatingo jaukumo ir estetinės išvaizdos, balkonų stiklinimas Vilniuje įmanomas, panaudojant spalvotus plastikinius profilius iš vidaus pusės, o baltos spalvos iš lauko pusės. Tokio tipo balkonų stiklinimas pasižymės nepakartojama natūralių įvairove, o balta profilių spalva iš lauko pusės puikiai susiderins su likusių plastikinių gyvenamojo namo balkonų spalva.

“Gamlana” taip pat yra siūlomas balkono stiklinimas berėme stiklo konstrukcija – stumdoma sistema, sudarytą iš stumdomų stiklo dalių. Tokio tipo balkonų stiklinimas tinka naujos ir senos statybos daugiabučių namų balkonams bei lodžijoms, individualių namų terasoms ir verandoms stiklinti. Plastikiniai balkonai įstiklinti sudarys lengvumo jausmą.

Balkonų stiklinimas berėme stiklo konstrukcija reikalauja paprasto arba grūdinto stiklo panaudojimo. Savo klientams “Gamlana” siūlo rinktis skaidrų, bronzinį, pilką, žalią arba matinį stiklą. Taip pat galima rinktis ir rakinamą aliuminio stiklo sistemą, apsunkinančią atidarymą ar stiklų išėmimą iš lauko pusės.

Kalbant apie balkonų stiklinimą Vilnius išlieka kaip didžiausias užsakovas, tačiau “Gamlana” specialistų darbų pavyzdžių netrūksta ir kituose šalies miestuose. Visur ten bendrovės darbuotojų dėka apšiltintas ir įstiklintas balkonas praplėtė klientų buto gyvenamąją zoną, paversdamas ją vaikų žaidimo aikštele ar patogiu darbo kambariu. Kartu kokybiškas balkonų stiklinimas suteikė nepakartojamą skonį ir aromatą didmiesčių gyventojų rytinei kavai.

Patarimai