Lauko durys

Lauko durys

Dėl savo praktiškumo, patikimumo ir patvarumo plastikinės lauko durys arba tiesiog lauko durys – tai idealus pasirinkimas turintiems nuosavą namą. Norint, kad lauko durys ne tik džiugintų akį, bet ir ilgai tarnautų, būtina įvertinti daugybė faktorių. Juk nuo jų priklausys mūsų galutinis sprendimas, o tuo pačiu metu komfortas bei ilgas tarnavimo laikotarpis.

“Gamlana” siūlomos plastikinės lauko durys yra atsparios drėgmei ir deformacijai, išlaiko temperatūros šuolius, lengvai valomos. Dėl savo puikaus kokybės ir kainos santykio jos pateisina net pačių įnoringiausių klientų lūkesčius. Kadangi lauko durys yra Jūsų namo veidas, siūlome labai atsakingai pažvelgti į tinkamų durų parinkimą.

Niekam ne paslaptis, kad lauko durys skiriasi tiek savo išvaizda, forma, tiek kaina ar aibe kitų charakteristikų. PVC durys, montuojamos lauke skirstomos ir pagal tai, ar yra pagamintos iš vientiso plastmasės paviršiaus, ar su įmontuotu durų viduje stiklu. Klientas, pasirinkdamas vieną arba kitą modelį turi įvertinti pasirenkamų gaminių saugumo lygį, jų išvaizdą, suderinamumą su pastato fasadu.
Pavyzdžiui, jei pastato sienos nudažytos specifine spalva, tikėtina, kad bus pasirinktos atitinkamos spalvos ar atspalvio plastikinės lauko durys.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar plastikinės lauko durys namui bus sumontuotos saulėtoje namo pusėje, ar virš jų bus sumontuotas stogelis nuo lietaus. Labai svarbu, kaip duris bus montuojamos, nes priklausomai nuo pastato apšiltinimo sprendimo plastikinės lauko durys gali būti sumontuotos keliais skirtingai būdais.

Lauko durys namui gali atsidaryti kaip į patalpų vidų, taip ir į išorę, nuo to priklauso, kokia furnitūra bus jose panaudota. Ji gali būti paprasta, arba sustiprinta. Lauko durys gali būti uždaromos papildomomis spynomis, sutvirtintos vidinėmis plieno konstrukcijomis, užkertančiomis kelią prie spynos.

Aukštos kvalifikacijos “Gamlana” specialistai pasiruošę suteikti kiekvienam klientui išsamią informaciją apie vienų ar kitų plastikinių lauko durų skirtumus ir privalumus, padėti išrinkti optimaliausią variantą iš esamų.
Bendrovės siūlomų plastikinių lauko durų asortimentą papildo plati spalvų gama, didelis durų užpildų pasirinkimas (galima rinktis užpildus, padengiančius visą plotą, tai yra visą durų varčią ar tik naudojamus kaip tam tikras akcentas). Taip pat galima rinktis plastikinės lauko durys su viena arba dviem varčiomis, su šonine ir viduriniąja sekcija ar viršulangiu ir be jų.

Žemiau pavaizduotų durų užpildas – įvairių spalvų PVC putų plokštė.

Pasirinkti kalbą