Palangės

Palangės

Sunku įsivaizduoti buto langą be palangės, nuo kurios vaikystėje prasidėdavo daugelio mūsų pažintis su išoriniu pasauliu. Statydami ar rekonstruodami būstą apie vidines ar išorines palanges dažniausiai galvojame paskutinėje eilėje. Tačiau kokybiškos, estetiškai atrodančios sienos, puikūs langai bei tinkamai pasirinktos palangės suteikia mūsų namams nepakartojamą grožį ir jaukumą.

“Gamlana” gaminamos aukštos kokybės lauko ir vidaus palangės Vilniuje tinkamai apsaugos Jūsų butą nuo besiskverbiančio iš lauko šalčio ir apgaubs jį malonia šiluma. Platus spalvų ir medžiagų asortimentas leis įgyvendinti pačias kūrybiškiausias Jūsų svajones, susijusias su interjero ir eksterjero įrengimu.

Siūlome dviejų tipų (pagamintos iš medžio drožlių plokštės MDP arba iš plastiko PVC) vidines palanges ir lauko palanges, pagamintas iš cinkuotos, poliesteriu arba plastizoliu dengtos skardos. Patartina, kad visus plastikinių palangių montavimo darbus atliktų patyrę specialistai. Taip būsite užtikrinti, kad žiemą pro palangės nestūgaus vėjai ir namuose bus šilta, o pro langą galėsite grožėtis atsiveriančiu vaizdu.

PVC palangės Red-Line PREMIUM

Red-Line PREMIUM – tai aukštos kokybės PVC palangės, turinčios tvirtą – PASTORINTĄ išorinį sluoksnį.

  • Nesideformuoja ir atsparios. Vidinės trikampės standumo briaunos užkerta kelią deformacijai. Ypatingo tvirtumo suteikia pastorintos sienelės (storiausios Lietuvos rinkoje):
    Viršutinė net: 2,0-2,2mm, apatinė: 1,8-1,9mm, vidinės: 1,3mm
  • Atsparios vandeniui. Tai reiškia, kad veikiamos vandens palangės nebrinksta ir nepūna
  • Atsparios karščiui ir spalvų išblukimui. Spalva nekinta dėl saulės poveikio. Profiliai yra atsparūs tiesioginių saulės spindulių įtakojamai deformacijai
  • Atsparios įbrėžimams, dėmėms ir susidėvėjimui. Išorinio sluoksnio medžiaga yra atspari įbrėžimams bei ilgalaikiam buitiniam susidėvėjimui. Ant išorinio sluoksnio nelieka maisto produktų, vandens, vyno bei kitokių dėmių. Palangių paviršius apsaugotas apsaugine lipnia plėvele
  • Paprastas montavimas. Kregždutės uodegos formos įpjovos užtikrina patogų ir tvirtą montavimą
  • EKOLOGIŠKAS PASIRINKIMAS. Sudėtyje nėra formaldehidų, benzeno ir kitų kenksmingų medžiagų
Pasirinkti kalbą