Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinkleliai nuo vabzdžių

Atšilus orams labai dažnai žmonių veidus puošia ne džiugi šypsena, o tik surūgusi mina. Mat per vis dažniau atidaromus plastikinius langus ir duris su ryto gaiva į namus patenka vabzdžių būriai. Tačiau šiuos smulkius bundančios gamtos nepatogumus padės išspręsti gera apsauga nuo uodų – apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių.

Dėl savo lanksčios konstrukcijos tinklelis nuo vabzdžių gali būti tvirtinami ne tik ant lango, bet ir ant balkono durų. “Gamlana” siūlomi tinklelis nuo uodų kaina pralenkia kitų gamintojų asortimentą, patikimai apsaugo nuo vabzdžių, yra lengvai montuojami, pasižymi stabilia ir tvirta konstrukcija.

Tinkliukas nuo uodų puikiai pritaikomas visų tipų langams bei terasos-balkono durims. Jie ne tik užtikrina patikimą apsaugą nuo uodų, kartu pasižymi dideliu atsparumu neigiamam aplinkos poveikiui. Tinkleliai nuo vabzdžių kaina ir kokybe ženkliai lenkia kitas priemonės nuo uodų, siūlomas rinkoje. Jie taip pat džiugina akį estetiška išvaizda.

Bendrovės specialistų rekomenduojami tinkleliai nuo vabzdžių labai gerai praleidžia orą bei šviesą, kas leidžia netrikdomai džiaugtis iš lauko sklindančia gaiva bei atsikratyti nerimo dėl neapdariai palikto praviro plastikinio lango. “Gamlana” gaminami tinkleliai nuo uodų puikiai apsaugos Jūsų būstą nuo nedidelio lietaus bei užtikrins, kad ant plastikinio lango stiklo neliks nubėgusio vandens žymių.

Pasirinkti kalbą