Kaip pasirinkti kokybiškus plastikinius langus?

Plastikiniai langai gali tapti rimtu išbandymu įrenginėjant savo bustą. Juk nuo to, kokie plastikiniai langai bus parinkti priklausys ne tik bendra Jūsų namo fasado išvaizda, bet ir buto saugumas, jo apsauga nuo įvairių oro sąlygų.

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris norėtų eiti į kompromisą dėl langų funkcionalumo, jų saugumo, ar jaukios, komfortiškos aplinkos, įtakotos teisingo langų pasirinkimo. Plastikiniai langai – tai efektyviausias ir ekonomiškiausias pasirinkimas, nes tokie langai yra ne tik patrauklūs, stiprūs, atsparūs išorės poveikiams, bet ir užtikrinantys gerą garso ir termo izoliaciją bei saugumą.
Didžiausią kiekvieno lango plotą užima stiklo paketas, tad būtent kokybiški stiklo paketai yra ypatingo dėmesio reikalaujantis dalykas. Dėl pernelyg didelės stiklo paketų įvairovės, tinkamų modelių pasirinkimas nėra įmanomas be specialisto pagalbos.

Statistika rodo, kad dažniausiai pasirenkami stiklo paketai, kuriuos sudaro trys stiklai arba taip vadinamas selektyvinis stiklas, kur tarpai tarp stiklų yra užpildyti inertinėmis dujomis. Renkantis stiklo paketus svarbu išsiaiškinti, kokių papildomų savybių jie privalo turėti. Jeigu, pvz. namas stovi šalia kelio ar langai išeina į uždarą triukšmingą kiemą, rekomenduojami stiklo paketai privalo turėti garsui nepralaidžius stiklus. Tokio tipo plastikiniai langai atremia nepageidaujamą triukšmą, prisideda prie vyraujančios būste ramybės bei jaukumo.
Norėdami pasirinkti labiausiai mums tinkantį plastikinį langą privalome atkreipti dėmesį į keletą svarbių faktorių.

Saugumas – plastikiniai langai pagaminti naudojant tvirtas ir patikimas medžiagas, kurios užtikrina tokių langų ypatingą saugumą. Kokybiški plastikiniai langai – tai kietas riešutėlis vagims, kuri negali jų taip lengvai ir greitai išlaužti. Maksimaliai apsaugojantys namus nuo įsilaužimo langų profiliai rekomenduojami dėl geresnių saugumo galimybių.

Maža kaina – plastikas kainuoja pigiau, nei metalas ar medienos medžiagos. Gamybos sąnaudos šiame procese taip pat yra optimizuotos, taigi pirkimo kaina taip pat sumažėja. “Gamlana” siūlomi plastikiniai langai kaina gerokai lenkia kitų gamintojų asortimentą. Bendrovės rekomenduojami langai kainos ir kokybės santykiu laikomi optimaliausiu pirkiniu.
Mažai priežiūros – pasirinkus savo buste medinius langus turite reguliariai dažyti. Tai kainuoja papildomus pinigus ir atima laiko, bei sukelia tam tikrą diskomfortą. Plastikiniai langai nereikalauja jokių papildomų dažymų, o pats langų montavimas ir langų remontas arba plastikinių langų reguliavimas kvalifikuotų “Gamlana” specialistų atliekamas greitai ir kas svarbiausia, pigiai.

Gera izoliacija – plastikiniai langai pasižymi geromis šilumos išlaikymo savybėmis. Tiksliai ir kokybiškai pagamintas langas – tai kokybiškas, sandarus selektyvinis stiklas, leidžiantis ne tik išsaugoti daugiau šilumos patalpoje, bet ir suteikdamas komfortišką aplinką. “Gamlana” siūlomi plastikiniai langai, stiklo paketai, plastikinės palangės ar plastikinių palangių furnitūra gaminami pagal specialias, modernias technologijas, leidžiančia sukurti optimalią langų izoliaciją.

Pagrindinėms langų sudedamosioms dalims keliami reikalavimai:

Rėmų ir varčios tvirtumas (kamerų skaičius, sienelių storis, plieno armuotės storis ir konfigūracija). Optimalus pasirinkimas 5 cm profiliai, nes 6 cm (7-8 kamerų) profiliai tik 0,1 pagerina viso lango U.

Stiklo paketai privalo pasižymėti šilumos laidumu ir skaidrumu. Optimalūs rodikliai: U = 1.1 ir skaidrumas 81 procentas. Oro tarpas turėtų būti pripildytas argono dujų. Plastikinis rėmelis tik 1 ar 2 procentais pagerina viso lango šilumos laidumo koeficientą.

Langų profiliai, langų furnitūra geriausi, jei renkami pagal šilumos laidumą – U vertę. Kuo ji mažesnė, tuo geresnis rodiklis. O jei Jus domina stiklo paketai, tai pažymėtina, kad šilumos laidumą lemia ir stiklų kiekis, ir selektyvinis stiklas, ir plastikinės palangės, plėvelė langams, bei “šilti” rėmeliai, o taip pat daugiau nei 90% argono dujų koncentracija stiklo pakete.

Kokybiški plastikiniai langai – tai kartu aukštos kokybės, žinomų gamintojų gaminama langų furnitūra, plastikinių langų profiliai ir kokybiški langų apkaustai. “Gamlana” plastikiniai langai kaina ir kokybe lenkia kitus rinkoje siūlomus langus.

Pasirinkti kalbą