Apie mus

UAB “Gamlana” – viena pirmųjų Lietuvos bendrovių, užsiimančių plastikinių langų gamyba. Nuo 2001 m. įmonė siūlo platų paslaugų asortimentą ir aukščiausios kokybės produkciją. Dėmesys klientui, nuolatinis gamybos technologijų tobulinimas ir pažangiausių gamybos standartų laikymasis pelnė “Gamlana” patikimo gamintojo vardą.

Daugiametė įmonės patirtis, aukšta jos darbuotojų kvalifikacija buvo deramai įvertinta užsakovų, tokių kaip Vilniaus Geležinkelio stotis, Tarptautinis Vilniaus oro uostas, Standartų spaustuvė, Vilniaus televizija ir kiti.

Be plastikinių langų gamyba “Gamlana” paslaugų spektrą papildo stiklų keitimas, langų reguliavimas, langų remontas ar plastikinių langų montavimas. Bendrovės klientus taip pat laukia plastikinių langų reguliavimas, palangių montavimas.

Prieš 16 metų bendrovės pradėti gaminti plastikiniai langai su orlaide ir toliau pasižymi savo aukšta kokybe, ilgaamžiškumu bei estetiška išvaizda. “Gamlana” investavo daug resursų į profesionalų klientų aptarnavimą. Siekdama kuo geriau patenkinti jų poreikius bendrovė gerokai prapletė savo siūlomų paslaugų asortimentą. Šiandien be jau išvardintų paslaugų “Gamlana” specialistų dėmesio centre ne tik plastikinių langų montavimas, palangių montavimas, stiklų keitimas, bet ir langų apdaila, plastikinių langų reguliavimas.

Bendrovė nuolat siūlo originalius, unikalius sprendimus, pasižyminčius aukšta kokybe, patrauklia kaina, puikiomis garso ir termoizoliacinėmis savybėmis bei ilgaamžiškumu.

Pasirinkti kalbą