Stumdomos durys

Stumdomos durys

Plastikinės stumdomos durys – tai populiarus ir itin patrauklus būdas atskirti didelius įstiklintus plotus tokius kaip išėjimai į terasą, balkoną ar sodą. Dėl savo lengvumo, estetinės išvaizdos, įdomaus dizaino “Gamlana” stumdomos sistemos paklausios tiek tarp butų, tiek tarp ofisinių patalpų ar kavinių šeimininkų.

Stumdomos durys leidžia optimaliai išnaudoti Jūsų patalpų erdvę, sukurti nekrentantį į akis patalpų padalijimą. Be stumdomų durų didelių populiarumu tarp klientų pasižymi plastikiniai stumdomi langai ar plastikinės stumdomos pertvaros.

Stumdomos pertvaros tiks tiek virtuvei ar salonui, tiek miegamajam kambariui, efektyviai galės būti panaudotos ofise, parduotuvėje ar sporto salėje.
Stumdomos durys idealiai tiks Jūsų namų garderobui, spintai ar sandėliukui. Nuo šiol Jus ne tik džiaugsitės nepriekaištingu vaizdu, bet ir tinkamai išnaudosite kiekvieną kvadratinį savo buto metrą!

PVC medžiaga, iš kurios pagamintos “Gamlana” slenkančios sistemos ir slankiojančios pertvaros yra nedegi ir kaistant neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų. Kadangi stumdomos durys yra atsparios drėgmei, jas galima montuoti visur ten, kur yra daug drėgmės, pvz. vonios kambariuose ar net dušo kabinose.

Plastikinės stumdomos durys ir stumdomos pertvaros gaminamos iš GEALAN profilių, užtikrinančių ypatingą konstrukcijos stabilumą bei patvarumą. “Gamlana” PVC stumdomos durys pasižymi itin geromis termo ir garso izoliacinėmis savybėmis, yra labai sandarios ir nepralaidžios vandeniui.

“Gamlana” plastikinės pakeliamosios, stumdomos durys arba lygiagrečiai į šoną nustumiamos paverčiamos durys tiksliai atitenka klientų statybinius reikalavimus ir jų individualius poreikius. Naudojantis šiais dviem atidarymo būdais, varstoma varčia, vietoje to, kad darinėtųsi į vidų, juda lygiagrečiai nejudamai durų daliai – tai leidžia sutaupyti daug vietos ir jaustis patogiai.

Stumdomos durys greitai pasižymi moderniu dizainu ir aukštos kokybės medžiagų panaudojimu. Plastikinės stumdomos durys yra lengvai ir paprastai varstomos, visose duryse įmontuoti papildomi apsaugos elementai, padedantys apsisaugoti nuo įsilaužimo.

Slenkančios sistemos ir slankiojančios pertvaros siūlomos įvairių spalvų ir dydžių. Tokie pat yra ir “Gamlana” stumdomi langai, kurie be kita ko pasižymi patrauklia kaina. Kvalifikuoti “Gamlana” specialistai pavers Jūsų drąsiausias vizijas įgyvendinama realybe.

Kodėl vertos dėmesio “Gamlana” plastikinės stumdomos sistemos?

  • tai itin patrauklus ir šiuolaikiškas dizaino sprendimas
  • galimybė įgyvendinti daug įvairių individualių dizaino sumanymų
  • plati spalvų įvairovė
  • aukštas šilumos izoliacijos lygis
  • galimybė naudoti itin didelio ploto stiklo paketus, pro kuriuos į patalpą įleisite daugiau šviesos

Patarimai