Plastikinių langų spalva

Plastikinių langų spalva

Langų spalva, skirtingai negu kambario sienų, ilgą laiką buvo ignoruojama ir į ją nebuvo kreipiamas deramas dėmesys. Tačiau rinkoje atsiradus plastikiniams langams situacija iš esmės pasikeitė. Šiandien plastikinių langų gamintojai, norėdami patenkinti kiekvieno kliento poreikius bei lūkesčius, stengiasi pasiūlyti kuo įvairesnę plastikinių langų ir durų spalvų gamą. “Gamlana” – vienas tokių gamintojų, siūlantis Vilniuje platų gaminių ir spalvų asortimentą už prieinamą kainą.

Šiuo metu esantis rinkoje langų spalvų pasirinkimas verčia aiktelėti net daug ko mačiusius. Tikriausiai nieko nebestebina ryškiai raudoni, žali ar mėlyni vitrininiai langai, klientai gali rinktis ne tik tarp dešimčių spalvų bet ir įvairių jų atspalvių. Tačiau tai dar ne viskas. Be skirtingų spalvų plastikinių langų “Gamlana” taip pat siūlo tam tikro rašto gaminius. Dažniausiai atgaminama yra medžio tekstūra, be paprastų pastelinių spalvų paplitusi taip vadinama “auksinio ąžuolo” spalva.

Bendrovės klientai gali rinktis Vilniuje ne tik tarp skirtingų plastikinių langų spalvų, bet ir skirtingos išvaizdos langų rėmų. Be populiariausių kampuotų langų, tame tarpe plastikinių langų su orlaide, įmonė taip pat siūlo skandinaviškus langus.

Skandinavijoje paplitę suapvalintų formų langai pamažu skinasi kelią į klientų Vilniuje ir ne tik širdis. Norėdama patenkinti net pačių įnoringiausių klientų poreikius, “Gamlana” siūlo plastikinius langus, išsiskiriančius iš minios savo tarpine spalva (juoda ar pilka), ir tam tikro stiliaus stiklajuostėmis.

Pasinaudokite nepralenkiamomis “acrylcolor” galimybėmis. Profiliai gali būti šių standartinių spalvų: (vidinė profilio pusė balta). Spalvų pavyzdžiai tik iliustraciniai ir gali skirtis nuo realybės. Kitos “acrylcolor” spalvos pateikiamos pagal atskirą susitarimą.

Patarimai