Langų apdaila

Langų apdaila

Sumontuoti plastikiniai langai ar durys ne iš karto džiugina akį savo estetiška išvaizda. Kaip žinia, tarp jų ir sienos lieka matomos sandarinimo putos arba kitos medžiagos, naudojamos plastikinių langų ir durų sandarinimui. Tik putoms pilnai išsiplėtus ir sukietėjus galima pradėti plastikinių langų angokraščių apdailą.

Dėl savo gero kainos ir kokybės santykio, o taip pat montavimo nesudėtingumo šiuo metu “Gamlana” rekomenduoja sandarinti siūles poliuretaninėmis putomis. Toks plastikinių langų ir durų montavimas yra labiausiai paplitęs Vilniuje ir už jos ribų. Dėl savo puikių šilumos ir garso izoliuojančių savybių poliuretaninės putos yra naudojamos gan dažnai, tačiau be akivaizdžių privalumų jos turi keletą trūkumų. Poliuretaninės putos nėra atsparios saulės poveikiui ir drėgmei, dėl ilgalaikių temperatūrų skirtumo joms gresia plyšių, praleidžiančių drėgmę atsiradimas.

Norėdami apsaugoti klientus nuo nereikalingų rūpesčių ir išlaidų “Gamlana” rekomenduoja kitas modernias, patikimesnes sandarinimo technologijas, tame tarpe suspaustos impregnuotos sandarinimo juostos panaudojimą. Atsižvelgdami į patalpų apdailos, angų tipą ir sienos konstrukcijas bendrovės specialistai rekomenduoja skirtingus plastikinių langų ir durų apdailos būdus, pradedant nuo tinkavimo, špakliavimo, gruntavimo, dažymo ir baigiant plastikinių langų ir durų apdaila gipskartonio plokštėmis.

Kvalifikuoti “Gamlana” meistrai visada pasiruošę pasiūlyti geriausius ir optimaliausius angokraščių apdailos būdus, kurie patenkins net labiausiai įnoringų klientų poreikius.